o mnie

Nazywam się Katarzyna Pokropska, jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Po studiach psychologicznych ukończyłam Studium Terapii Indywidualnej, Rodzinnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Psychoterapii i Treningu w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Bemowskim Ośrodku Rodziny, w Centrum Pomocy Rodziny "Wspólna" w Warszawie.

Przez kilka lat prowadziłam terapię indywidualną, terapię pary i grupy w Miejskim Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Socjalnego w Olsztynie oraz w Miejskim Zespole Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. W Poradni Zdrowia Psychicznego "Akson" zajmowałam się leczeniem depresji, terapią indywidualną, terapią małżeńską i grupową. Obecnie realizuję się zawodowo jako psycholog. Olsztyn jest miastem, w którym prowadzę prywatny gabinet.

Nieustannie pogłębiam swoje kwalifikacje, biorę udział w zjazdach, konferencjach i szkoleniach, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, którego jestem członkiem, oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Moja praca jest nieustannie konsultowana w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i superwizowana przez czołowych polskich psychoterapeutów - licencjonowanych superwizorów obydwu PTP-ów.

Psycholog Katarzyna Pokropska oferuje m.in.: psychoterapię, leczenie depresji, terapię małżeńską.
10-511 Olsztyn, Kopernika 16/3. Kontakt telefoniczny: 604 436 777, e-mail: k.pokropska@op.pl